Rysunek zastępczy
8:16 - 23 Marzec 2011 | Napisał: redakcja

komputerWyższa Szkoła Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu organizuje cykl szkoleń i warsztatów dla przyszłych studentów. Z inicjatywy dyrektora Mirosława Szaroty nasi uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych organizowanych przez znaną sądecką uczelnię.

Dwanaścioro uczniów klasy 3 gimnazjum 9 marca zasiadło przed komputerami w sali multimedialnej WSB-NLU i w ramach warsztatów “12 tajemnic Disneya”, pracowało z programem Adobe Flash 2D, tworząc własne animacje na wzór tych, jakie oglądamy w kreskówkach. Druga grupa 16 marca przeszła identyczne szkolenie.

Uczniowie mogli ponadto zwiedzić szkołę i jej najważniejsze obiekty, m.in. aulę i bibliotekę. Gimnazjaliści, poza słodkim poczęstunkiem w trakcie zajęć, na zakończenie wizyty w uczelni  otrzymali zestaw pamiątkowych gadżetów.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35311
dzisiaj: 52
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone