Rysunek zastępczy
9:52 - 10 Marzec 2011 | Napisał: redakcja

Miłą niespodzianką okazał się program artystyczny przygotowany przez mężczyzn specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Opracowane w tajemnicy popisy estradowe, zachwyciły nie tylko żeńską część publiczności.  Ze sceny padły słowa wdzięczności za codzienne roztaczanie kobiecego czaru. Chłopcy z klasy 3 gimnazjum przygotowali scenki dialogowe oraz sceniczne show z wykorzystaniem znanych i lubianych piosenek: “Baby”, “Najwięcej witaminy”, “Być kobietą”. Do życzeń dołączyli kwiat tulipana.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone