Rysunek zastępczy
20:01 - 3 Marzec 2011 | Napisał: redakcja

To był dzień pełen wrażeń. O godz. 11.30 rozpoczął się Szkolny Konkurs Recytatorski, który jak co roku, cieszył się sporym zainteresowaniem. Lista recytujących była długa, ale jury (panie: Jolanta Ziółkowska, Magdalena Gach i Anna Majoch) musiało wybrać tylko tych najlepszych:

klasy 1-3:

Weronika Kużawa – I m-ce

Dominik Babiarczyk – II m-ce

Kuba Rosiek – III m-ce

klasy IV-VI:

Kamila Krzyżak – I m-ce

Katarzyna Oracz – II m-ce

Karolina Berdychowska – III m-ce

klasy I-III gimnazjum:

Justyna Gądek – I m-ce

Justyna Mrzygłód – II m-ce

Małgorzata Janisz – III m-ce

Po rozdaniu nagród przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego odczytała wyniki konkursu na najsympatyczniejszego ucznia i uczennicę.  Ten zaszczytny tytuł przypadł w tym roku Marcinowi Małkowi z kl. 2 oraz Ewie Mlyczyńskiej z kl. 3 gim.

Młodsze dzieci tuż po rozstrzygnięciu wszystkich konkursów oraz rozdaniu poczty walentynkowej ruszyły na parkiet, rozpoczynając bal karnawałowy. Starsi uczniowie bawili się przy muzyce do godziny 19.00.

[Nie odnaleziono galerii]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24811
dzisiaj: 28
on-line: 3
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone