Rysunek zastępczy
20:37 - 28 Luty 2011 | Napisał: redakcja

DSC04260

Niedawno nasze siatkarki (dziewczęta z gimnazjum) miały niepowtarzalną okazję kibicować mistrzyniom Polski w piłce siatkowej – Muszniance-Fakro. Przeczytaj relację Klaudii Rosiek z wyjazdu na mecz.

24 lutego wyjechaliśmy z naszej szkoły wraz z opiekunami – na czele z panem Dyrektorem – na mecz siatkówki w Muszynie.

Spod szkoły wyruszyliśmy o godzinie 14.30. Kolejne 1,5  godziny spędziliśmy w miłej atmosferze śpiewając i rozmawiając w naszym autobusie. Po dojeździe na miejsce czekaliśmy cierpliwie w kolejce po bilety, aby później zająć najlepsze miejsca. Godzinę przed rozpoczęciem  na halę weszły zawodniczki „Muszynianki-Fakro” oraz zawodniczki z Azerbejdżanu – „Rabita Baku”. W końcu rozpoczął się upragniony mecz. My, dziewczyny, dzielnie dopingowałyśmy drużynę gospodarzy, jednak już po pierwszym secie wiedziałyśmy, ze Polkom trudno będzie zwyciężyć.  Pomimo zaciętej walki, drugi  set także należał do Azerbajdżanek.  W trzecim tylko potwierdziły swoją przewagę. Jednak emocje nie opadły, gdyż później czekałyśmy na autografy i pamiątkowe zdjęcia z mistrzyniami.

muszyna

Wyjazd dostarczył sporo niezapomnianych wrażeń, za co jesteśmy wdzięczne panu Dyrektorowi oraz naszemu WF-iście panu Budnikowi.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1533
dzisiaj: 49
on-line: 2
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone