Rysunek zastępczy
20:25 - 3 Marzec 2011 | Napisał: redakcja

20110303_targ_6Klasa III gimnazjum wzięła udział w IX Sądeckich Targach Edukacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych.  W hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu kilkadziesiąt placówek oświatowych z sektora publicznego i prywatnego prezentowało swoją ofertę edukacyjną. Targi skierowane były do uczniów ostatnich klas gimnazjum, którzy już wkrótce muszą podjąć decyzję o wyborze szkoły.

Na gimnazjalistów czekali przedstawiciele szkół średnich: nauczyciele, dyrektorzy, a przede wszystkim sami uczniowie. Zainteresowani mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół, z zasadami rekrutacji, warunkami kształcenia oraz wszelkimi informacjami z życia placówki.

Bardzo podobało mi się na Targach. Wszyscy byli dla nas bardzo mili i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania. Poza tym można było poczęstować się pączkami, ciastkami, a nawet zrobić sobie fryzurę! – mówi Julka.

Mam tak dużo ulotek i folderów, że teraz będę musiała spokojnie przeczytać je w domu, żeby podjąć ostateczną decyzję co do wyboru szkoły – dodaje Klaudia – nie wiedziałam, że szkół jest aż tyle!

Dla niezdecydowanych Sądeckie Targi były świetną okazją, żeby uporządkować wiedzę na temat szkół, ich możliwości, zaplecza dydaktycznego, standardów kształcenia.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24708
dzisiaj: 2
on-line: 2
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone