Rysunek zastępczy
18:27 - 26 Luty 2011 | Napisał: redakcja

Wielkim sukcesem zakończył się udział uczniów naszej szkoły w X Gminnym Konkursie Informatycznym w Zespole Szkół w Podolu-Górowej.   Dla każdej grupy wiekowej organizatorzy przewidzieli różne  kategorie tematyczne o zróżnicowanym poziomie trudności. Najmłodsi (klasy I-III) konkurowali w kategorii “Mistrz Klawiatury”.  Nieco starsi koledzy (klasy IV-VI) rywalizowali w konkursie “Z Wordem na Ty”, natomiast gimnazjaliści popisywali się znajomością programu Excel w konkursie “Excel bez tajemnic”. Walka była wyrównana i zacięta, jednak nasi uczniowie pokazali, że z informatycznymi zawiłościami radzą sobie doskonale, co potwierdzają wyniki:

gimnazjaliści:

Justyna Mrzygłód (kl.3) – I miejsce – “Excel bez tajemnic”

Wojciech Mrzygłód (kl. 2) – II miejsce – “Excel bez tajemnic”

klasy IV-VI:

Patrycja Rosiek (kl.6) – II miejsce – “Z Wordem na Ty”

klasy I-III:

Konrad Jasiński (kl.3) -  I miejsce – tytuł “Mistrza Klawiatury”

Klaudia Janisz (kl.3) – III miejsce – “Mistrz Klawiatury”

Młodymi informatykami opiekowała się pani Aneta Szczepaniak. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 53
dzisiaj: 53
on-line: 2
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone