Rysunek zastępczy
20:25 - 25 Luty 2011 | Napisał: buncol

W dniu dzisiejszym odbyły się  zawody w piłkę siatkową chłopców z gimnazjów naszej gminy. Nie mogło tam zabraknąć reprezentantów naszej szkoły, którzy wzorem swoich koleżanek, które bardzo dobrze wypadły tydzień temu na zawodach dziewcząt (3 miejsce), chcieli osiągnąć przynajmniej podobny rezultat.

Skład który tworzyli: Mariusz Mlyczyński, Wojciech Nędza, Piotr Oracz, Damian Mrowca, Mirosław Pancerz, Krzysztof Zabrzeński oraz Grzegorz Matras, Paweł Berdychowski,Jarosław Zyzak; dawał podstawy aby tak myśleć.

IMG_3488

I już pierwszy mecz pokazał, że chłopcy mają duży potencjał co udowodnili wygrywając pewnie 2-0 z drużyną Podola. W kolejnych meczach musieli już uznać wyższość swoich kolegów z Gródka i Rożnowa. Szczególnie żal meczu z Gródkiem, gdzie 1 set zakończył się “kosmicznym” jak na warunki siatkarskie wynikiem 31-29! a nasza drużyna miała 3 piłki setowe które niestety nie potrafiła wykorzystać.

Po tym secie jakby uszło z naszych chłopców powietrze, lekko podłamani porażką nie grali już tego, co pokazywali w poprzednich setach.

Niezłe momenty w meczu z Rożnowem to za mało, aby pokonać drużynę która zwyciężyla w całym turnieju.

IMG_3522

Podsumowując: 3 miejsce należy uznać za sukces, choć pozostał pewien niedosyt szczególnie po 1 secie meczu z Gródkiem. Na uwage zasługuję również bardzo dobra gra naszych “debiutantów” z klasy 1- Mariusza Mlyczyńskiego i Wojciecha Nędzy, którzy znakomicie radzili sobie na rozegraniu, jak również Piotra Oracza i Damian Mrowcę, którzy raz po raz kończyli ataki zdobywając cenne punkty dla zespołu.

więcej w dziale galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24923
dzisiaj: 31
on-line: 2
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone