Rysunek zastępczy
21:35 - 20 Luty 2011 | Napisał: redakcja

23 marca odbędzie się Spotkanie z Podróżnikiem. Obieżyświat z Nowego Sącza przybliży nam kulturę i tradycję sąsiadującej z Polską Ukrainy. Chociaż państwo leży tak blisko, spotkanie z podróżnikiem z pewnością uzmysłowi nam, jak niewiele tak naprawdę wiemy o tym kraju.  Pokaz rozpocznie się o godz. 8.30.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 51
dzisiaj: 51
on-line: 18
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone