Rysunek zastępczy
19:16 - 16 Grudzień 2010 | Napisał: anetcom

Możesz liczyć na dobrą pamięć

Drodzy rodzice,

Nowoczesna szkoła wspiera uczniów w zdobywaniu wiedzy niezbędnej do późniejszego dorosłego życia. Zespół Szkół w Przydonicy stara się dbać  o wszechstronny rozwój osobowości młodych ludzi. Kształtuje w nich takie cechy jak: aktywność, zaangażowanie i kreatywność.

W roku szkolnym 2010/2011 zadania te możemy realizować między innymi dzięki wygraniu projektu edukacyjnego pt. „Możesz liczyć na dobrą pamięć” współfinansowanego przez Unię europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Oferowane zajęcia poza lekcyjne są całkowicie bezpłatne i skierowane do 40 uczniów i uczennic wyłącznie z naszej Szkoły klas I-VI, zamieszkałych na terenie gminy Gródek nad Dunajcem. W ramach projektu przewidziane są kursy treningu pamięci i szybkiego czytania oparte na sprawdzonej, multimedialnej metodzie.  Mają one na celu pomoc dzieciom w  wypracowaniu nawyków do jeszcze bardziej efektywnej nauki, jak również poprawić ich umiejętności zapamiętywania oraz czytania ze zrozumieniem, co może przełożyć się  na podwyższenie poziomu zdobywanej wiedzy, ułatwiającej późniejszy start w dorosłe życie.

Zachęcam do wzięcia udziału w tych zajęciach. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu od 10 stycznia do 15 kwietnia 2011 roku w grupach dziesięcioosobowych. Wasze pociechy, uczestnicząc w kursie będą mogły osiągnąć lepsze wyniki w nauce, poznają różne techniki pamięciowe i nabędą nowe zdolności edukacyjne. Wszelkie informacje oraz formularze rekrutacyjne dostępne są w Sekretariacie Szkoły. Rekrutacja rozpocznie się 3 stycznia 2011 roku.

Z poważaniem,

Mgr inż. Mirosław Szarota

Dyrektor ZS w Przydonicy

Drogi uczniu i uczennico,

Zapraszamy Cię na bezpłatny trening pamięci i szybkiego czytania z wykorzystaniem technik multimedialnych. Zajęcia będzie prowadził autoryzowany trener w ramach projektu „Możesz liczyć na dobrą pamięć” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki specjalnym technikom pamięciowym szybko zapamiętasz daty, wzory, reguły, wiersze, a lekturę szkolną pochłoniesz dużo szybciej, kiedy poznasz właściwe metody. Dla każdego uczestnika przygotowana została specjalna wyprawka szkolna pomocna w zapamiętywaniu.

Dla najlepszych przewidziane są super nagrody!!! Będą to książki i albumy tematyczne związane z zainteresowaniami i/lub zestaw ciekawych gier planszowych. Na koniec zajęć wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty!

Rekrutacja do projektu będzie prowadzona przez 1 tydzień od poniedziałku 3 stycznia 2011 r. do piątku 7 stycznia 2011 r. w godzinach od 8.00 do 15.00. Rodzice ubiegający się o uczestnictwo swoich dzieci w zajęciach proszeni są o złożenie podpisanych deklamacji oraz oświadczenia, jeżeli dotyczy, objęcia dziecka programem dożywiania lub otrzymanie wyprawki w roku szkolnym 2010/11 oraz otrzymania przez dziecko końcowej oceny dostatecznej lub niższej z matematyki (kl. IV-VI) lub opinii słabej na koniec klasy I.II lub III w roku szkolnym 2009/2010. Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne w Sekretariacie szkoły. Szczegółowy regulamin rekrutacji dostępny jest w Sekretariacie szkoły oraz na tablicy ogłoszeń.

Rekrutacja prowadzona jest zgodnie z zasadami polityki równych szans, zapewniony jest równy dostęp do zajęć uczniów obu płci oraz osób niepełnosprawnych. Uczestnikami projektu mogą być uczniowie i uczennice klas 1-6 Szkoły Podstawowej w Przydonicy zamieszkałych na terenie gminy Gródek nad Dunajcem. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapraszamy na zajęcia!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone