Rysunek zastępczy
18:31 - 6 Grudzień 2010 | Napisał: redakcja

W piątek dzieci z przedszkola oraz klas I-III Szkoły Podstawowej wspólnie oczekiwały odwiedzin ważnego gościa. Wreszcie na korytarzu rozbrzmiało tubalne “Ho, ho, ho” świętego  Mikołaja. Święty przybył, żeby rozdać prezenty, o których czytał wcześniej w listach napisanych przez dzieciaki. Uradowane buzie świadczyły o tym, że prezenty były wspaniałe. Święty Mikołaj miał sporo pracy, ponieważ każde dziecko chciało usiąść na jego kolanach. Zanim się pożegnał, przypomniał, że cały rok będzie obserwował zachowanie dzieci. Muszą się grzecznie zachowywać, żeby za rok znów przybył z prezentami!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1782
dzisiaj: 9
on-line: 1
strona istnieje: 4860 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone