Rysunek zastępczy
8:30 - 17 Wrzesień 2010 | Napisał: buncol

We środę 15 września w  Bartkowej Posadowej oddano do użytku zespół boisk sportowych i plac zabaw obok Wiejskiego Domu Kultury. Ksiądz Dziekan Adam Urbański z Podola-Górowej poświęcił obiekty w obecności wielu gości na czele z marszałkiem Małopolski Panem Leszkiem Zegzdą. Byli obecni radni Gminy Gródek, sołtysi oraz wykonawcy tego pięknego obiektu.

Również nasza Szkoła na specjalne zaproszenie wzięła udział w tej uroczystości, jak również w meczu pokazowym z drużyną dziewcząt z Podola.

IMG_7488

Gimnazjum w Przydonicy reprezentowały: Kinga Kwiatkowska, Justyna Peciak, Dorota Zyzak z klasy I; Agnieszka Głód, Natalia Jasińska, Edyta Małek,Agnieszka Stelmach, Justyna Zyzak z klasy II oraz Justyna Mrzygłód, Klaudia Rosiek, Paulina Zyzak z klasy III.

Zobacz zdjęcia..

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24707
dzisiaj: 1
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone