Rysunek zastępczy
12:40 - 29 Czerwiec 2010 | Napisał: anetcom

Szczęśliwie doczekaliśmy się zakończenia roku szkolnego. Podczas mszy świętej wysłuchaliśmy słów proboszcza, który podpowiadał jak należy przeżyć wakacje, żeby wrócić po nich do szkoły cało, zdrowo i z entuzjazmem.

W szkole, po części artystycznej, pan dyrektor wręczał nagrody, wyróżnienia i dyplomy przyznane za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za osiągnięcia w konkursach. Także ksiądz proboszcz wyróżnił kilkunastu uczniów za służbę w kościele.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone