Rysunek zastępczy
20:44 - 28 Czerwiec 2010 | Napisał: anetcom

Dokładnie w Dniu Ojca, 23 czerwca, wszyscy tatusiowie, ale też i mamusie przybyli na corocznie organizowany przez najmłodsze klasy Dzień Rodziny. Święto to wyjątkowe, bo pozwala rodzicom i ich dzieciom spędzić razem cudowne chwile. Uczniowie klas O – III, pod czułym okiem opiekunek: pani Alicji Próchnickiej, pani Marii Szaroty, pani Magdaleny Gach i pani Jolanty Ziółkowskiej, zaprezentowały bogaty program artystyczny, przygotowany specjalnie dla swoich rodziców. Nie zabrakło poczęstunku oraz prezentów, które dzieci same wykonały.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone