Warning: Creating default object from empty value in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 127 Warning: Creating default object from empty value in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 127 ZS Przydonica
Rysunek zastępczy
12:26 - 10 Kwiecień 2010 | Napisał: redakcja

W KATASTROFIE SAMOLOTU ZGINĄŁ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, JEGO MAŁŻONKA  ORAZ ELITA NASZEGO KRAJU.  WSZYSCY MIELI WZIĄĆ UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH KATYŃSKICH. SAMOLOT ROZBIŁ SIĘ W POBLIŻU SMOLEŃSKA.

ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU Z WSZYSTKIMI POLAKAMI, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ OGARNĄĆ ROZUMEM ROZMIARU TEJ TRAGEDII…

SKŁADAMY WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINOM TYCH, KTÓRZY PONIEŚLI  ŚMIERĆ

Społeczność Zespołu Szkół

w Przydonicy

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 4123
dzisiaj: 308
on-line: 3
strona istnieje: 3291 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone