Rysunek zastępczy
12:26 - 10 Kwiecień 2010 | Napisał: redakcja

W KATASTROFIE SAMOLOTU ZGINĄŁ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, JEGO MAŁŻONKA  ORAZ ELITA NASZEGO KRAJU.  WSZYSCY MIELI WZIĄĆ UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH KATYŃSKICH. SAMOLOT ROZBIŁ SIĘ W POBLIŻU SMOLEŃSKA.

ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU Z WSZYSTKIMI POLAKAMI, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ OGARNĄĆ ROZUMEM ROZMIARU TEJ TRAGEDII…

SKŁADAMY WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINOM TYCH, KTÓRZY PONIEŚLI  ŚMIERĆ

Społeczność Zespołu Szkół

w Przydonicy

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 56
dzisiaj: 56
on-line: 1
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone