Rysunek zastępczy
Archiwum z Kwiecień 2013
19:32 - 2 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

25 marca do naszej szkoły przyjechali artyści z Cyrku “Szok”. W ich programie znalazły się m.in. popisy akrobatyczne, iluzja, sztuczki z udziałem zwierząt. Chętni uczniowie występowali razem z artystami na scenie. Najwięcej emocji wzbudziło trzymanie wielkiego węża przez grupę uczniów. Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia!

19:02 - 2 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

Samorząd Uczniowski kolejny raz zaprosił wszystkie klasy do udziału w akcji “NIE nałogom i przemocy”. Prezentacja przygotowanych przez uczniów prac i programów artystycznych miała miejsce pierwszego dnia wiosny – 21 marca. Klasy “O’ i III SP chcąc przywołać ociągającą się tego roku Panią Wiosnę, zaprezentowały pełne humoru i wdzięku piosenki o wiośnie. Pozostałe klasy prezentowały [...]

18:40 - 2 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

Znamy wyniki konkursu na najciekawsze i najpiękniejsze pisanki wielkanocne. Konkurs corocznie organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem. Tradycyjnie, uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele nagród i wyróżnień, które komisja w tym roku przyznawała w kategorii technik tradycyjnych oraz technik nowoczesnych (pozostałych).  Pełna lista nagrodzonych uczniów oraz zdjęcia ich pisanek znajdują się na stronie GOK.
Wyniki [...]

13:51 - 2 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

Grupa breakdancowa Butterfly Crew z Krynicy Zdroju nawiązała współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gródku n/D.  Tancerze odwiedzili naszą szkołę, żeby zachęcić uczniów do udziału w zajęciach tanecznych, które będą organizowane w GOK-u. Krótki pokaz tańca breakdacne wywarł ogromne wrażenie na młodzieży, a nawet maluchy mocno zainteresowały się tą formą spędzania wolnego czasu. Wiemy, że już [...]

12:18 - 2 Kwiecień 2013 | Napisał: redakcja

22.03.2013 r. odbył się etap gminny XXXVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Pani Maria Szarota przygotowała kilkoro uczniów z naszej szkoły, a także ubiegłoroczną absolwentkę naszego gimnazjum.
Osiągnęli oni następujące wyniki :

Kategoria I SP: II miejsce Konrad Jasiński , V miejsce  Dominik Babiarczyk
Kategoria II  Gimnazjum:  I miejsce Aneta Pancerz oraz udział Rosiek Patrycja
Kategoria III [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24923
dzisiaj: 31
on-line: 2
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone